Kalite Yönetimi

qualitaetszeichenFirmamızda kalite yönetimi BS EN ISO 9001 sistemine gore güvenlik altına alınmıştır. Üretim için giriş yapan hammadeden elde edilen ürünler rastgele seçilen numuneler yine standartlara göre test edilerek, kalitenin devamlılığı garanti altına alınmaktadır. Buna ek olarak, üretimimiz Modül D denilen ve en yetkili kuruluş olan BG Hanovver tarafından da kontol edilmektedir.

Ürünlerimiz aynı zamanda GS (Test edilmiş güvenlik) ve CE etiketlerini almaya da hak kazanmıştır. Bu kalite standartlarına ulaşırken aynı zamanda çevre sorumluluğumuzu da unutmamaktayız. Bu nedenle firmamız aynı zamanda Çevre Yönetim Sistem sertifikası olan BS EN ISO 14001’e de sahiptir.


Bu, aynı zamanda ekonomik ve çevreye duyarlı malzemelerin kullanıldığını belgelerken yine yeni ve ekolojik teknolojilerin seçildiği anlamına gelmektedir. Bu konu bizim gelecek nesiller için taşıdığımız sorumluluğumuzdur. Tek amacımız kaldırma ve yük güvenliğini siz iş ortaklarımız için kolay hale getirmektir. Bu amaçla sahip olduğumuz Araştırma ve Geliştirme Departmanımız sürekli yeni çalışmaktadır. Bu çalışmaların sonucun bulunan yenilikçi ürünlerimiz dizayn ve patent hakları şirketimize aittir. Yaptığımız Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerinde yararlandığımız en büyük kaynak siz iş ortaklarımızdır. Sizin talepleriniz doğrultusunda çalışmalarımız devam edecektir.