Hakkımızda

Dolezych – kaldırma ve yük güvenliğinde iş ortağınız

Dolezych adı 78 yıldır kalite ve performans ile özdeşleşmiştir. Modern teknoloji ve inovatif bakış açısı ile sunduğumuz ürün ve servisler sayesinde kaldırma ve yük güvenliği alanında dünyada lider firmalar arasında olmaktan gurur duymaktayız.

Dünya çapında 600 çalışanı ile size her yerde rakiplerimize göre daha da yakınız;

 

weltkarte_9_niederlassungen_inten_tuerkisch

 

Fabrikalarda, inşaat sahalarında, yolda ya da havada; nakledilmesi veya güvenliğe alınması gereken yükler için ürettiği 20.000’den fazla ürünle Dolezych daima yanınızda.

İş ortaklarımıza günlük işlerde kullanılan standart ürünlerin yanında kullanıcıya özel çözümlerimizle işlerini kolaylaştırmakla beraber, kaldırma ve yük güvenliği ile ilgili tüm ürünleri tek noktadan tedarik etme kolaylığını da sağlıyoruz. Bununla beraber, doğru ürünü seçmenize yardımcı olarak maliyetlerinizi düşürürken, işinizin de hızlı bir şekilde sonuçlandırılması konusunda da yanınızdayız. Bununla da kalmayarak satın almış olduğunuz ürünlerin satış sonrası servisi ve yedek parçaları konusunda rakiplerimizle aramızda fark yaratmak tek amacımız.

Kaldırma ve yük güvenliği sistemleri hakkında verdiğimiz eğitimler sayesinde artık iş yeriniz daha güvenli ve içiniz daha rahat.